Wie?
Begin 2011 werd onze toneelgroep opgericht door Wies Geerts en Kevin Verbeke. Algauw vonden ze een enthousiaste groep acteurs en actrices om mee te spelen. De stukken worden allemaal geschreven door Wies zelf (www.wiesgeerts.be). Het decor wordt verzorgd door Glenn Verbeke, die ook zorgt voor de affiches. Het was een sprong in het duister, maar met succes. Debuutstuk "Vervloekt Verleden" werd al een groot succes,  en ook de 28 zelfgeschreven stukken nadien konden rekenen op volle zalen en fantastische reacties. We zullen er alles aan doen om ons trouwe publiek ook in de toekomst te blijven amuseren!

Wat?
Tot december 2023 speelden we komische thrillers. In december 2023 schreef Wies voor het eerst een 100 % komedie: Deal! De reacties gingen door het dak. In mei 2026 werd met "Bende Amateurs" zijn 28ste stuk gespeeld. Alle stukken zijn nieuw geschreven door Wies. Het zijn dus altijd stukken die je nog nooit ergens anders hebt zien opvoeren. Dat concept kan rekenen op schitterende reacties van het publiek, telkens weer, daar blijven we dus trouw aan. Als we iedereen maar een ontspannend toneeluitstapje kunnen bezorgen . Meer ambiëren we niet. Onze stukken zijn geschikt voor iedereen vanaf 7 jaar. Nadat we ze eerst zelf hebben opgevoerd, worden de stukken van Wies te koop aangeboden via uitgeverij Toneelfonds J. Janssens. www.toneelfonds.be

Waar?
We spelen vanaf december onze stukken in Zaal Familia in Wommelgem, in de Adolf Mortelmansstraat. We werken ook daar met stoelen en tafels zodat iedereen zijn drankje mee in de zaal kan nemen tijdens onze voorstellingen.

Wanneer?
In december 2026 spelen we in Wommelgem "Boel met de Buren" op vrijdag 11 december 2026 (20.30 uur), zaterdag 12 december 2026 (20.30 uur), zondag 13 december 2026 (15.00 uur), vrijdag 18 december 2026 (20.30 uur) en zaterdag 19 december 2026 (20.30 uur)


De ticketverkoop is in volle gang.  Klik hier voor tickets.

                                                                                                        <<< TERUG